Logo
Logo

Peugeot 20081.2 PureTech 130 PK Allure Automaat | Private lease 539 p.m.




€ 539 p/m

Direct bellen? call +31683438474

Specificaties

BrandstofBenzine
Kilometerstand11.905 km
Bouwjaar2024
TransmissieAutomaat
Vermogen (pk)131 pk
Kenteken72217

Opties

Boordcomputer
Achterlichten LED
Achterspoiler
Buitenspiegel electr. inklapbaar
Buitenspiegel opklapbaar
Carrosserie: 5-deurs
Aandrijvingstype: Frontaandrijving
Achterbankleuning gedeeld/klapbaar
Achterruit verwarmbaar
Automatische begeleidingsfunctie van de verlichting (Coming Home, Leaving Home)
Automatische transmissie - (8-traps)
Automatische airconditioning
Bandenspanningscontrolesysteem
Bekerhouder voor
Binnenspiegel met Dimautomaat
Hoofdsteunen achter (3-voudig)
Airbag Bestuurders-/passagierskant
Antiblokkeersysteem (ABS)
Antislipregeling (ASR)
Centrale vergrendeling met Afstandsbediening
Elektr. remkrachtverdeling
Dagrijlicht LED
Adaptive cruisecontrol (ACC)
Airbag Passagierszijde uitschakelbaar
Buitenspiegel elektr. verstel- en verwarmbaar, beide
Cruisecontrolsysteem (Cruisecontrol) incl. Snelheidsbegrenzersysteem
Dakbekleding zwart

Deze auto bekijken?

Lees meer over deze auto

Bent u op zoek naar een ruime en stijlvolle SUV die perfect past bij uw actieve levensstijl? Dan is de Peugeot 2008 1.2 PureTech 130 PK Allure Automaat Full Led de ideale keuze voor u! Deze zwarte parel uit 2024 straalt klasse en comfort uit, en met slechts 2994 kilometer op de teller is deze auto zo goed als nieuw.

De krachtige 131 PK benzinemotor zorgt voor een soepele en dynamische rijervaring, terwijl de automatische transmissie het schakelen moeiteloos maakt. Of het nu voor lange reizen of dagelijkse ritten is, deze Peugeot 2008 staat garant voor rijplezier.

In het interieur van deze SUV vindt u alle luxe en gemakken die u nodig heeft. De stoelen met 3-voudig verstelbare hoofdsteunen zorgen voor extra comfort, vooral tijdens lange ritten. De stoelverwarming voor zorgt ervoor dat u ook tijdens koude dagen heerlijk warm blijft. Dankzij de elektrische stuurbekrachtiging manoeuvreert u moeiteloos door het drukke stadsverkeer, terwijl de elektrische parkeerrem het parkeren een fluitje van een cent maakt.

Veiligheid staat voorop in de Peugeot 2008. Met de pyrotechnische gordelspanners wordt u en uw passagiers extra beschermd in geval van een ongeval. Zo kunt u met een gerust hart de weg op en genieten van elke rit.

Deze Peugeot 2008 Allure heeft een sportief en elegant design dat zeker opvalt waar u ook gaat. De metallic lak geeft de auto een exclusieve uitstraling en laat hem glanzen in de zon. Met vijf deuren en een ruim interieur is er voldoende plaats voor al uw passagiers en bagage, ideaal voor gezinsuitjes of avontuurlijke roadtrips.

Maak vandaag nog een afspraak om deze prachtige Peugeot 2008 1.2 PureTech 130 PK Allure Automaat Full Led zelf te ervaren. Bel ons op 053-4754555 en kom langs bij Autogroep Twente Enschede om deze geweldige SUV te bewonderen en een proefrit te maken. Geniet van de luxe, comfort en prestaties die deze Peugeot te bieden heeft en maak van elke rit een onvergetelijke ervaring.

Wij staan voor je klaar

Contact opnemen?